-

Hakkımızda

Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları konusunda hizmet vermek amacıyla 2014 yılında  kadıköyshell.com'um partner şirket olarak kurulmuş,  Özellikle; marka, patent, endüstriyel tasarım, coğrafi işaret ve entegre devre topoğrafyalarının yurt içinde ve yurt dışında tescil edilerek korunmaları konusunda faaliyet göstermektedir. Firmamız, normal tescil ve tescil sonrası vekillik işlemleri dışında, firmaların gelişerek varlıklarını devam ettirebilmelerini sağlayacak, süreklilik arzeden etkin bir fikri ve sınai mülkiyet stratejisi oluşturulması ve yürütülmesi konusunda da danışmanlık hizmetleri vermektedir.

Şirketimiz, kuruluşunun çok öncesine dayanan deneyimlerini özverileriyle birleştiren kadrosuyla, müşterilerine hep beklediklerinden daha fazlasını vermiştir.

Web Hosting Çözümleri de, bu anlayışın bir sonucu olarak 2013 yılında hazırlık çalışmaları başlatılan ve 2014 yılında hayata geçirilen önemli bir proje çalışmasının ürünüdür.

Fikri ve sınai haklar konusunda hizmet verdiğimiz binlerce müşterimizden gelen talepleri değerlendirerek hosting sektöründeki yerimizi aldık. Web hosting ve bağlantılı internet çalışmalarında da firmamızı tercih eden değerli müşterilerimiz, faaliyet gösterdiğimiz diğer sektörlerde olduğu gibi, kendi değerleriyle örtüşen beklentilerinden daha fazlasını bulmaktalar.

Web Hosting Çözümleri markasıyla hizmet verdiğimiz web hosting ve bağlantılı internet hizmetlerimiz üç temel başlık altında toplanmaktadır:

  1.  Hosting Hizmetleri: Windows ve linux platformlarını destekleyen web hosting, bayi (reseller) hosting, VPS / VDS (Sanal Sunucu) kiralama, dedicated sunucu (fiziksel sunucu) kiralama konularında hizmet vermekteyiz.
  2.  Alan Adı (domain names) Tescili Hizmetleri: İnternet alan adları (domain names); uluslararası platformda gTLD (generic Top Level Domain) olarak adlandırılan .com, .org, .net, .edu, .biz, .info şeklindeki alan adları ile ccTLD (Country Code Top Level Domain) olarak adlandırılan ve ISO-3166 standardında yaklaşık 200 ülke kodundan (.uk, .us, .de, .tr, vb.) oluşan adlandırma sistemine tabidir. Sistemimize üye olup, Kadikoyshell.om Web Hosting Çözümlerimüşterisi olmanın ayrıcalığından faydalanarak her iki türdeki alan adlarının tescili konusunda hizmet alabilirsiniz.
  3.  Diğer Hizmetler: Özellikle e-ticaret siteleri için en önemli zorunluluklardan biri olan SSL Güvenlik Sertifikaları konusunda da aradığınız çözümü, alternatifli pek çok seçenekle birlikte, googleasistan.net'de bulabilirsiniz.


Şirketimizin temel çalışma alanlarından olan ve genel olarak koruma talebinin dışında, .tr uzantılı bazı alan adlarının tahsisi için de zorunlu olan marka tescili konusunda da  faydalanabilirsiniz. Ve, yine hosting hizmetinin ayrılmaz bir parçası olan web tasarım, web geliştirme çalışmaları için de firmamızdan hizmet almanız mümkün.

Söz konusu hizmetlerin hiç biri için, ortaklık ve benzeri çalışmalar yapmıyoruz. Belirttiğimiz tüm hizmetler, şirketimiz bünyesinde bizzat kendi kadrolarımız tarafından sağlanmaktadır. Bu nedenle,  çalışırken, dışa bağımlılıktan kaynaklanan hiçbir sorundan etkilenmezsiniz!

Vizyonumuz
Sahip olduğumuz değerlerden ödün vermeden, konusunda ilk akla gelen belli başlı lider firmalar arasında yer almaktır.

Misyonumuz
Faaliyet gösterdiğimiz diğer sektörlerde de olduğu gibi, müşterilerimizin ihtiyaçlarının beklentileri doğrultusunda karşılanması ve yüzü gülen mutlu müşteri kitlelerine sahip olmak öncelikli hedefimizdir. Bu anlayışla sunduğumuz servislerde, hep müşterilerimizin beklentilerinden daha fazlasını kendilerine sunmak ve onlar için değer yaratan bir ortak olabilmek için özveriyle çalışmaktayız.

Değerlerimiz / Yetkinliklerimiz
  • Dürüstlük ve Güven,
  • Karşılıklı Saygı,
  • Müşteri Odaklılık ve Gizlilik,
  • Sürekli ve Hızlı Hizmet,
  • Yenilikçilik,
  • Katma Değer Yaratmak.
apache centos cpanel drupal joomla litespeed mysql php fantastico rails wordpress